Expozice současných traktorů Zetor

  • Zetor Gallery

    NAHLÉDNĚTE POD KAPOTU SOUČASNÝCH I HISTORICKÝCH TRAKTORŮ!

    VÍTE, JAK FUNGUJE ČTYŘVÁLCOVÝ MOTOR?

    UŽ JSTE NĚKDY SEDĚLI VE VINIČNÍM TRAKTORU NEBO OVLÁDALI ČELNÍ NAKLADAČ?

Zetor Gallery

Major HS

Rozšíření modelové řady MAJOR, která byla uvedena na trh v roce 2013. Splňuje požadavky náročnějších zákazníků, kteří hledají u této kategorie strojů větší komfort a nízké provozní náklady. Základní inovací stroje je převodovka s dvoustupňovým násobičem krouticího momentu. MAJOR HS je navíc vybaven hydraulickým reverzorem (PowerShuttle), který umožňuje změnu směru jízdy i pod zatížením.

Zetor Gallery

Proxima HS

Čtyřválcový motor Zetor s výkonem 117 HP. Řada Proxima je vyráběna od roku 2004. Určena především k agregaci se zemědělskými stroji, průmyslovými adaptéry a pro zemědělskou přepravu.

Zetor Gallery

Forterra HD

Čtyřválcový motor Zetor s výkonem 147 HP. Vyráběn od roku 2014. Vybaven poslední generací Power Shuttle, pětistupňovou převodovkou s třístupňovým násobičem a hydraulikou HitchTronic.

Zetor Gallery

Crystal 160

Šestiválcový motor Deutz s výkonem 163 HP. Navazuje na světově proslulou řadu Crystal z roku 1969. Jednoduchý robustní traktor bez komplikovaného ovládání.

Zetor Gallery

Zetor by Pininfarina

Designový koncept od studia Pininfarina, který v sobě spojuje znaky, které budou v budoucnu vidět na všech modelových řadách traktorů ZETOR.