Expozice současných traktorů Zetor

  • Zetor Gallery

    NAHLÉDNĚTE POD KAPOTU SOUČASNÝCH I HISTORICKÝCH TRAKTORŮ!

    VÍTE, JAK FUNGUJE ČTYŘVÁLCOVÝ MOTOR?

    UŽ JSTE NĚKDY SEDĚLI VE VINIČNÍM TRAKTORU NEBO OVLÁDALI ČELNÍ NAKLADAČ?

Zetor Gallery

Major HS 80

Zetor Major ve výkonové kategorii do 80 HP navazuje na model, který je v historii značky Zetor jedním z nejúspěšnějších traktorů. V roce 2015 značka ZETOR představila vizi budoucího designu traktorů, na které spolupracovala s italským studiem Pininifarina. V roce 2018 se vize stává skutečností, když montážní linky začínají opouštět traktory Zetor Major v novém moderním kabátě.

Zetor Gallery

Utilix HT 45

Nový Zetor Utilix představuje víceúčelový traktor vhodný zejména pro práci v komunálních službách, v zahradnictvích, na malých farmách a pro mnoho dalších účelů. Zetor Utilix HT je nabízen se dvěma výkony motoru - 43 nebo 49 koňských sil. Čtyřválcový, kapalinou chlazený vznětový motor plní nejnovější emisní předpisy a minimalizuje tak vliv na životní prostředí či zdraví uživatelů.

Zetor Gallery

Hortus HS 65

Zetor Hortus plně využívá svoji sílu díky nejlepší možné kombinaci výkonu motoru a hmotnosti traktoru. Motor s výkonem 67 HP a vstřikovacím systémem Common rail vyniká nízkou spotřebou paliva, spolehlivostí a jednoduchou konstrukcí. Nádrž na 70 l paliva zajišťuje nadstandardní dobu práce bez nutnosti častého doplňování paliva.

Zetor Gallery

Proxima HS

Čtyřválcový motor Zetor s výkonem 117 HP. Řada Proxima je vyráběna od roku 2004. Určena především k agregaci se zemědělskými stroji, průmyslovými adaptéry a pro zemědělskou přepravu.

Zetor Gallery

Forterra HD

Čtyřválcový motor Zetor s výkonem 147 HP. Vyráběn od roku 2014. Vybaven poslední generací Power Shuttle, pětistupňovou převodovkou s třístupňovým násobičem a hydraulikou HitchTronic.

Zetor Gallery

Crystal 160

Šestiválcový motor Deutz s výkonem 163 HP. Navazuje na světově proslulou řadu Crystal z roku 1969. Jednoduchý robustní traktor bez komplikovaného ovládání.

Zetor Gallery

Zetor by Pininfarina

Designový koncept od studia Pininfarina, který v sobě spojuje znaky, které budou v budoucnu vidět na všech modelových řadách traktorů ZETOR.