Expozice současných traktorů Zetor

  • Zetor Gallery
Zetor Gallery

Major HS 80

Zetor Major ve výkonové kategorii do 80 HP navazuje na model, který je v historii značky Zetor jedním z nejúspěšnějších traktorů. V roce 2015 značka ZETOR představila vizi budoucího designu traktorů, na které spolupracovala s italským studiem Pininifarina. V roce 2018 se vize stává skutečností, když montážní linky začínají opouštět traktory Zetor Major v novém moderním kabátě.

Zetor Gallery

Utilix HT 45

Nový Zetor Utilix představuje víceúčelový traktor vhodný zejména pro práci v komunálních službách, v zahradnictvích, na malých farmách a pro mnoho dalších účelů. Zetor Utilix HT je nabízen se dvěma výkony motoru - 43 nebo 49 koňských sil. Čtyřválcový, kapalinou chlazený vznětový motor plní nejnovější emisní předpisy a minimalizuje tak vliv na životní prostředí či zdraví uživatelů.

Zetor Gallery

Hortus HS 65

Zetor Hortus plně využívá svoji sílu díky nejlepší možné kombinaci výkonu motoru a hmotnosti traktoru. Motor s výkonem 67 HP a vstřikovacím systémem Common rail vyniká nízkou spotřebou paliva, spolehlivostí a jednoduchou konstrukcí. Nádrž na 70 l paliva zajišťuje nadstandardní dobu práce bez nutnosti častého doplňování paliva.

Zetor Gallery

Proxima HS

Čtyřválcový motor Zetor s výkonem 117 HP. Řada Proxima je vyráběna od roku 2004. Určena především k agregaci se zemědělskými stroji, průmyslovými adaptéry a pro zemědělskou přepravu.

Zetor Gallery

Forterra HD

Čtyřválcový motor Zetor s výkonem 147 HP. Vyráběn od roku 2014. Vybaven poslední generací Power Shuttle, pětistupňovou převodovkou s třístupňovým násobičem a hydraulikou HitchTronic.

Zetor Gallery

Crystal 160

Šestiválcový motor Deutz s výkonem 163 HP. Navazuje na světově proslulou řadu Crystal z roku 1969. Jednoduchý robustní traktor bez komplikovaného ovládání.

Zetor Gallery

Zetor by Pininfarina

Designový koncept od studia Pininfarina, který v sobě spojuje znaky, které budou v budoucnu vidět na všech modelových řadách traktorů ZETOR.