Novinky
5.9.2022

Brněnské Výstaviště o víkendu ovládne věda

Tak jako každý i rok, i letos se můžete těšit na víkend plný vědy, techniky, historie a zábavy. Ano, oblíbený Festival vědy je tady! A jako každoročně za účasti našeho muzea ZETOR Gallery, navíc s mnoha atraktivními novinkami. Akce se koná od 9.-11. září a vstup je po celou dobu konání festivalu zdarma.

Vůbec poprvé se Festival vědy bude konat na brněnském Výstavišti v pavilonu A1 a budete si moct užít jak vnitřní, tak i venkovní expozici. Také se prodlouží doba konání festivalu a kromě tradičního pátku a soboty můžete akci navštívit i v neděli. To, že věda není pouze o číslech a datech, vám zábavnou formou předvede na 40 institucí zahrnující muzea, vysoké školy, bezpečnostní složky, science centra a další.

A na co se můžete těšit na stánku ZETOR Gallery? Čeká na vás nejnovější ZETOR model, do kterého si můžete nasednout, podívat se, co je pod kapotou a vše v něm podrobně prozkoumat. Pro nejmenší návštěvníky budou připraveny šlapací traktůrky se slalomovou dráhou, omalovánky a hravé kvízy se sladkou odměnou. Těšíme se na vás!

Novinky

Partneři