Novinky
23.4.2021

Jsme zapsáni v historii již 75 let

Je to skutečně příběh několika generací. Příběh o tom, že traktor je ZETOR. Sedmdesát pět let nám dává potřebný nadhled, abychom mohli objektivně hodnotit a bilancovat. Tak jak se mění doba, mění se i ZETOR. Svoji historii oslavuje a nechává se jí inspirovat, ale neupíná se k ní. Dívá se stále dopředu.

Letošní výročí značky ZETOR je pro nás velmi významnou událostí. Jeho oslava se bude prolínat celým rokem 2021. Představili jsme speciální výroční logo, které využíváme na širokém spektru materiálů, od tištěné a elektronické komunikace až po reklamní předměty a jiné POS materiály. Stejně tak se v průběhu celého letošního roku budeme setkávat s vizuálem, který vznikl právě u příležitosti 75. výročí značky ZETOR. Znázorňuje dlouholetou tradici a odkaz generací. Vznikají také webové stránky www.zetor75.cz shrnující historii výroby traktorů ZETOR s jejími nejdůležitějšími milníky včetně dobových fotografií a videozáznamů. Ve spojitosti s oslavami výročí se připravuje také výstava v prostorách ZETOR GALLERY. Současná situace sice formu i rozsah oslavy limituje, ale věříme, že druhá polovina roku bude příznivější a oslava daleko rozmanitější. Chceme všem našim obchodním partnerům, zákazníkům, zaměstnancům i fanouškům co nejvíce připomenout odkaz značky, její dlouhou historii a vize a plány do budoucna.

Výstřižek

Za poslední roky je značka ZETOR opět o něco bohatší. Získala nové zákazníky, vstoupila na nové trhy, překonala spoustu výzev a dokázala postupně rozšířit produktové portfolio na stávajících osm modelových řad ve výkonovém rozpětí od 20 do 170 koní. Neustálá modernizace produktů stále vychází v maximální míře vstříc požadavkům zákazníka. To vše je navíc zabalené v elegantním designu ZETOR by Pininfarina, který byl do roku 2020 aplikován na všechny modelové řady užitkových traktorů.

75. výročí je pro nás zároveň příležitost poděkovat všem, kdo mají značku v srdci a pomáhají jí se neustále posouvat. Od jejího vzniku až do dnešních dnů je to několik generací těch, kteří dokázali svoji lásku a loajalitu ke značce předat dál.

Abyste měli přehled o všech novinkách týkajících se nejen 75. výročí značky ZETOR, zůstaňte s námi i nadále v kontaktu na našich webových stránkáchFacebooku a Instagramu.

Novinky

Partneři