Novinky
1.8.2021

Přijďte navštívit Muzejní noc v ZETOR Gallery!

Chcete vidět historické i moderní traktory na jednom místě za netradiční večerní atmosféry? Pak si v sobotu 7. srpna od 18 do 24 hodin nenechte ujít Brněnskou muzejní noc v ZETOR GALLERY v Brně Líšni.

Na návštěvníky čeká speciální výroční výstava „ZETOR 75“ popisující historii značky ZETOR od jejího počátku až do současnosti. Aby toho nebylo málo, výroční výstavu doplní dvě stálé expozice současných a historických modelů traktorů. K vidění, focení i vyzkoušení budou takové legendy jako ZETOR 25 A, CRYSTAL 12045 i pásový 2023! Návštěvníci si budou moci prohlédnout také unikátní model ZETOR 25 v původním, nerenovovaném stavu.

Pro malé i velké fanoušky značky je nachystaný také doprovodný program. Děti se projedou ve šlapacích traktůrcích a mohou si odnést omalovánku s traktorem nebo si otestovat vědomosti v kvízech. 

Vstupné na akci je 30 Kč za dospělého, děti, ZTP a senioři nad 65 let mají vstup zdarma. Muzejní noc skončí o půlnoci, poslední návštěvníci budou vpuštěni do ZETOR GALLERY ve 23.30. Podrobné informace o akci najdete na www.brnenskamuzejninoc.cz.

Novinky

Partneři