Novinky
20.12.2021

Přijďte si vyzkoušet Farming Simulator 22 do ZETOR Gallery!

Fanoušci digitálního zemědělství se letos mohli radovat z předčasného vánočního dárku. V pondělí 22. listopadu vyšla nová edice počítačové hry Farming Simulator 22, která přináší spoustu novinek a vy si ji nyní můžete vyzkoušet v muzeu ZETOR Gallery!
 

V počítačové hře FS 22 se nachází více než 400 autentických strojů a nástrojů od více než 100 skutečných zemědělských značek pro širokou škálu zemědělských činností, chov zvířat i lesnictví. Těšit se můžete na nové mapy, plodiny a střídání ročních období, to vše ve třech různých amerických a evropských prostředích. Fanoušci také jistě budou mít radost z dostupnosti českých titulek na všech hráčských platformách.
Červené ZETOR traktory nezůstanou ve hře stranou a hrají zde vedle ostatních světových značek jednu z hlavních rolí. Hráčům nabídne traktory ve výkonovém rozpětí 80–170 koní, tedy modely z řad MAJOR, PROXIMA, FORTERRA a CRYSTAL. Moderní stroje budou doplněny také historickým modelem 25 K.
Pokud váháte, zda si novou hru pořídit, přijďte navštívit naše muzeum ZETOR Gallery v Brně-Líšni, kde si můžete hru vyzkoušet a zjistit, jaké to je mít v digitálním světě za parťáka traktor ZETOR!

20211220_152200

Novinky

Partneři