Novinky
18.3.2022

Vyzkoušejte digitálního mobilního průvodce v ZETOR Gallery

ZETOR Gallery je ideální místo nejen pro milovníky zemědělské techniky, ale i pro rodiny s dětmi nebo skupinky přátel. Zkrátka pro kohokoliv, kdo si chce zpříjemnit volný den návštěvou netradičního muzea. Pokud se navíc chcete během vaší návštěvy dozvědět více než je napsáno na popiscích u vystavených modelů, tak máme řešení přesně pro vás! Staňte se svým vlastním průvodcem a přizpůsobte si návštěvu ZETOR Gallery vašim potřebám. Jediné, co k tomu budete potřebovat je váš telefon.

Ve spolupráci se společností GoodShape jsme pro vás vytvořili komentovaného audioprůvodce s celkem 19 zastávkami. Vše funguje velice jednoduše. Stáhnete si na svém chytrém telefonu aplikaci TourStories a zvolíte si v ní prohlídku – Průvodce historií Zetor. Audioprůvodce vás následně vezme zpět časem bohatou historií značky ZETOR od legendárního Zetoru 25 až po současnou produkci brněnské továrny a vy tak nebudete ochuzení o kompletní zážitek z návštěvy muzea. Aplikace je zdarma a funguje pro operační systémy Android a iOS.

Pro skupiny nad 10 osob je i nadále možno zajistit komentovanou prohlídku našim vyškoleným pracovníkem. Rezervace je potřeba provést v předstihu v našem rezervačním systému. ZETOR Gallery se nachází v Brně – Líšni přímo před areálem podniku ZETOR TRACTORS a. s. a pro návštěvníky otevřená každý den od 10 do 17 hod. Těšíme se na vás!

Novinky

Partneři