Novinky
28.5.2021

Vylepšený e-shop nabízí výrazně nižší cenu přepravy

Chcete udělat radost sobě nebo svým blízkým a přátelům, kteří stejně jako my mají ZETOR takzvaně pod kůží? Pro fanoušky naší značky přinášíme novinku – v mnoha směrech vylepšený e-shop s reklamními předměty v novém kabátu! Vylepšení je spousta, ale to, co Vás upoutá na první pohled, je nová grafika, která je naprosto v souladu s vizuálem letošního 75. výročí od vzniku značky a zahájení výroby traktorů ZETOR. Přesvědčte se sami!

Výrazný posun zaznamenala zejména doprava. V rámci České republiky si můžete své zboží nově nechat zaslat i přes společnost Zásilkovna. Česká pošta i společnost PPL nadále zůstávají ve hře, jak jste byli zvyklí. Zásilkovnu nově můžete využít také pro přepravu na Slovensko, do Maďarska, Polska, Rumunska a Německa a v plánu je ji postupně zavádět i do dalších zemí. Tímto se výrazně sníží ceny dopravy oproti dřívějšku.

Crystal_real2

Pro širší záběr naší fanouškovské základny je nyní e-shop kromě české a anglické verze také v německé jazykové verzi. Volit si můžete i mezi měnami: CZK a EUR. Zkrátka jsme se snažili usnadnit Vám v co nejvíce možné míře nákup zajímavých a originálních dárkových předmětů. Na našem e-shopu jich nabízíme opravdu širokou škálu. Jsou to knihy, kancelářské a školní předměty, plakáty, hrnky, kalendáře, hry, modely traktorů, oděvy, a to jak volnočasové, tak pracovní, dámské, pánské, dětské a také různé doplňky. Vybere si opravdu každý.

klíčenka_,malá_opraveno

Postupně pro Vás také připravujeme informace o dodavatelských společnostech. Jsou to skutečně zajímavé příběhy, která často s naší značkou spojuje tradice, historie a houževnatost jejich tvůrců.

Proto neváhejte a na náš e-shop se podívejte co nejdříve. Ještě voní novotou.

Novinky

Partneři