Novinky
17.5.2021

ZETOR GALLERY od 19. května opět otevřená pro veřejnost

Po opravdu dlouhé odmlce, kdy musel být provoz ZETOR GALLERY kvůli vládním nařízením uzavřen, jsme zpět v plné síle a těšíme se na vás! Kromě několika novinek se samozřejmě můžete těšit na tradiční expozici historických traktorů a stejně tak i na nejnovější modely ze současné produkce.

Protože v letošním roce slaví značka ZETOR 75. výročí od svého vzniku, připravili jsme pro vás kolekci nových reklamních předmětů, jako např. odznak, klíčenku, nálepky, magnet, podložku pod myš, propisky nebo USB s odkazem na výročí. Tyto předměty stejně jako všechny ostatní, které máme v nabídce, můžete zakoupit v našem Fan shopu.

Snímek obrazovky 2021-05-13 142928

Pro ještě lepší zážitek z návštěvy na vás čeká novinka v podobě aplikace TourStories. Jde o digitálního mobilního průvodce vytvořeného pro zařízení s Android i iOS. Je určený pro sdílení komentovaných prohlídek. Po stažení aplikace můžete jednoduše načíst QR kód umístěný na panelech v různých částech ZETOR GALLERY a poslechnout si tak celkem devatenáct zajímavých výkladů o historii i současnosti značky.

Snímek obrazovky 2021-05-13 142756

A co jsme pro vás připravili v prostorách určených tematickým výstavám? "Traktor, nůžky, papír". To je originální název pro expozici, která vás zavede do světa papírového modelářství. Seznámíte se s historií papírového modelářství u nás i ve světě a představíme vám tvorbu nejznámějších českých modelářů. V rámci výstavy si můžete prohlédnout také precizně zpracované papírové modely zemědělské techniky zájmového sdružení Agromodels včetně historických modelů traktorů ZETOR.

Tak už jen stačí, abyste si naplánovali termín, a to kdykoliv od 19. května.

Těšíme se na vás!

Novinky

Partneři